Chráníme Vaše data. Více ZDE.

Vzdělávání – NÁDOBA

PŘEHLED OTEVŘENÝCH WORKSHOPŮ PRO VEŘEJNOST V CENTRU NÁDOBA 2018

Níže uvedené vzdělávací akce zajišťuje NATAMA ASTRA INSTITUT: VÝZKUM & VZDĚLÁVÁNÍ
Nabízíme Vám otevřené semináře na důležitá a zajímavá témata v oboru vývojové psychologie a péče o děti s raným traumatem a náhradní rodinné péče. Přednášejí specialisté na raný vývoj, attachment, výchovu a péči o děti. Workshopy jsou vhodné pro profesionály v oboru, rodiče a náhradní rodiče, učitele, zájemce a žadatele o náhradní rodinou péči a zaujatou veřejnost.

Podzim 2018

Otevřený workshop / 4 vyučovací hodiny/ 9:30 – 13:00
Místo konání: DOM Braunerova 22 180 00 Praha 8
Účastníci obdrží certifikát.
Přihlášku si stáhněte ZDE.
Pokud si přejete platit fakturou, tak vyplňte pečlivě své fakturační údaje v Přihlášce!
Vyplněnou přihlášku zašlete na: ondraskova@natama.cz

ATTACHMENT V DOSPĚLOSTI: Jak ovlivňuje attachmentový styl naše dětství, náš dospělý život a schopnost být dobrým rodičem?
25.9.2018 – PhDr. Petra Winnette, PhD.
Rané zkušenosti z dětství výrazně ovlivňují náš pozdější život. Podle toho jaký styl attachmentu dítě zažije, vyvine se u něj vnitřní pracovní model a stav mysli vzhledem k attachmentu (Bowlby, Ainsworth). Ten je již v dospělosti většinou neměnný. Jak to probíhá? Dá se to změnit?
Vyprodáno.

ŘEŠENÍ KONFLIKTŮ MEZI LIDMI: Jde to?
6.11.2018 – PhDr. Táňa Šišková
Většina lidí má za to, že konflikt je z podstaty špatná věc. Vědci ale říkají, že konflikt je zdravý a dává příležitost vyřešit problém. Je ale třeba umět konflikt správně pojmout. Workshop o zdravém a přínosném řešení konfliktů povede známá facilitátorka, mediátorka a lektorka PhDr. Táňa Šišková.
Vyprodáno.

POMŮŽE PSYCHOTERAPIE? DDP – Specifická terapeutická pomoc pro děti s adversními dětskými zkušenostmi a jejich rodiče či pěstouny
4.12.2018 – PhDr. Petra Winnette, PhD.
Vaše dítě se chová neobvykle? Máte z toho strach? Rodiče se v takové situaci mohou ocitnout docela snadno. Zejména adoptivní rodiče a pěstouni a jejich děti mohou potřebovat speciální pomoc. Daniel Hughes, PhD. vytvořil unikátní model terapie pro děti a rodiče zaměřený na attachment. Petra Winnette je přímou žačkou Daniela Hughese, certifikovaným psychoterapeutem DDP (DDPI, USA), a má mnoho let zkušeností. Workshop vám odhalí dimenze a principy efektivní terapeutické pomoci pro děti s adversními ranými zkušenostmi.
Vyprodáno.


NÁDOBA
Vzdělávací centrum
Braunerova 22
180 00 Praha 8
Tel. 283 840 795

Přihláška na workshopy PODZIM 2018