Vzdělávání – NÁDOBA

PŘEHLED OTEVŘENÝCH WORKSHOPŮ PRO VEŘEJNOST V CENTRU NÁDOBA 2018

Níže uvedené vzdělávací akce zajišťuje NATAMA ASTRA INSTITUT: VÝZKUM & VZDĚLÁVÁNÍ
Nabízíme Vám otevřené semináře na důležitá a zajímavá témata v oboru vývojové psychologie a péče o děti s raným traumatem a náhradní rodinné péče. Přednášejí specialisté na raný vývoj, attachment, výchovu a péči o děti. Workshopy jsou vhodné pro profesionály v oboru, rodiče a náhradní rodiče, učitele, zájemce a žadatele o náhradní rodinou péči a zaujatou veřejnost.

Jaro 2018

Otevřený workshop / 4 vyučovací hodiny/ 9:30 – 13:00
Místo konání: DOM Braunerova 22 180 00 Praha 8
Účastníci obdrží certifikát
Přihlášku si stáhněte ZDE
Vyplněnou přihlášku zašlete na: ondraskova@natama.cz

ZÁVISLOST A ATTACHMENT
27.2.2018 – Mgr. Petr Růžička
Workshop se věnuje závislostem z různých úhlů pohledu. Hlavním zaměřením je souvislost mezi attachmentem, poruchami attachmentu a rizikem vzniku závislosti. Téma je velmi užitečné jak pro rodiče, náhradní rodiče, tak pro sociální pracovníky, terapeuty, pedagogy a další odborníky. Vede zkušený odborník s mnohaletou praxí Mgr. Petr Růžička.

SEXUÁLNÍ VÝVOJ DÍTĚTE
22.3.2018 – PhDr. Jan Kožnar, CSc.
Vynikající odborník provede účastníky workshopu velmi zajímavou formou vývojem sexuality dítěte, sexuální výchovou, citlivými tématy z této oblasti podle věku dítěte. Obsah workshopu je mimořádně užitečný pro rodiče, a náhradní rodiče i profesionály.

NEUROBIOLOGICKÝ VÝVOJ DÍTĚTE
24.4.2018 – PhDr. Petra Winnette, PhD.
Současná neurověda mění naše pochopení psychologického vývoje. Když porozumíme vývoji mozku, podíváme na projevy dítěte jinak. Poznání o vývoji mozku vám pomůže rozumět dítěti, jeho potřebám i Čerstvě po návratu ze stáže na Columbijské universitě povede Petra Winnette workshop na mimořádně zajímavé téma. Nenechte si ujít!


NÁDOBA
Vzdělávací centrum
Braunerova 22
180 00 Praha 8
Tel. 283 840 795

Přihláška na workshopy JARO 2018